Konst Skulptur
1321862

Jan Naliwajko

(Litauen/Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, skulptur, plexi, signerad och daterad 1986.

Jan Naliwajko, skulptur, plexi, signerad och daterad 1986.

Utan titel. Höjd ca 105 cm. Bredd ca 132 cm.

Slitage. Repor.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK