Philippe Starck, Karmstol, "Louis ghost" samt pallar, tre stycken, "Charles ghost", Kartell.
Transparent plast. Karmstolens sitthöjd 46, höjd 93 cm. Pallarnas höjd 66 samt 75.5 cm.
Slitage. Repor.