Mauritz Karström, Mauritz Karström, färgkrita, signerad och daterad -01, samt bok över konstnärens verk.
Stockrosor och hjärtan. I. 57 x 41 cm. Boken Mauritz Karström - Målningar, medföljer.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK