Chopard, armbandsur, 23 mm.

Chopard, armbandsur, 23 mm.

18K vitguld, safirglas, manuell, onyx, diamanter.
Med garantikort och påse. 2018.
Boettnr 1321928
Boett märkt L.U.C.
Kaliber ETA 2412
Urverket signerad L.U. Chopard & cie.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage.

Utropspris
3 500 EUR