Design Möbler
1322087

Bord med marmorskiva, 2000-tal.

Bord med rektangulär marmorskiva. Stomme i metall. Bredd 70, djup 60 , höjd 73 cm.

Slitage. Märken. Nagg och skador på marmorskivan.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 200
215
253
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
19 jul 18:43
2 200 SEK
19 jul 17:53
2 000 SEK
17 jul 15:54
500 SEK