Möbler Fåtöljer & Soffor
1322126

Fåtöljer, ett par, 1900-talets första hälft.

Betsad stomme. Stoppad och med klädsel av svart läder. Sitthöjd 46, bredd 73 cm.

Helhetsintrycket är gott. Renoverad. Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
5 000 SEK