Möbler Stolar
1322252

Pallar 3 st, 2000-tal

Pallar  3 st, 2000-tal.
Pallar  3 st, 2000-tal.

Metall och fårskinn, höjd ca 71 cm, diameter ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK