Konst Contemporary
1322345

Riikka Soininen

(Finland, Född 1968)
Riikka soininen, olja på duk, signerad och daterad 2006.

Riikka Soininen, olja på duk, signerad och daterad 2006.

"Sagoberättarens hus", 22 x 26.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR