Keramik & Porslin Serviser
1322495

Terrin med lock, porslin. Meissenliknande märke, 1800-tal.

Terrin med lock, porslin. meissenliknande märke, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått, med blommotiv. Längd 30,5 cm.

Slitage. Knopp med lagningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK