Målad skänk med rundade hörn. Fyra dörrar och lådor. Nyckelskyltar av mässing. Inredning med hyllor. Bredd 145, djup 56, höjd 145 cm. Nyckel finns.
Skador. Lagningar. Kompletterad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10