Möbler Bord
1322796

Slagbord, 1800-talets sista del.

Vitmålat trä, senare målat, bredd 28 cm, 2 st klaffar vardera ca 65 cm, längd 120 cm, höjd ca 75 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
6 timmar 23 minuter
1 200
118
140
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
20 jun 14:48
1 200 SEK
18 jun 7:42
1 100 SEK
15 jun 8:01
300 SEK