Belysning Bordslampor
1322801

Bordslampa, cloisonné, Ryssland, 1900-talets början.

Bordslampa, cloisonné, ryssland, 1900-talets början.

Röd med dekor av bland annat vinrankor. Montering i metall. Märkt undertill. Höjd ca 45 cm

Slitage. Ej funktionstestad. Skador på cloisonné. Del av montering något lös

Utropspris
2 500 SEK