Design Övrigt
1322844

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, glas 16 st chateau kosta boda 1900-talets senare del.

Bertil Vallien, glas 16 st Chateau Kosta Boda 1900-talets senare del.

Höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK