Smycken Ringar
1322912

Ring med briljantslipad diamant

Ring med  briljantslipad diamant.

0,24 ct enligt gravyr. 18K vitguld, GD&Co, Malmö 1989, stämplad Spectra. Storlek 19/60. Vikt 2,6 gram

Lätt bruksslitage. Små nagg.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK