Smycken Armband
1322914

Armband, 18K guld med pärlor

Armband, 18k guld med pärlor.
Armband, 18k guld med pärlor.
Armband, 18k guld med pärlor.
Armband, 18k guld med pärlor.

Otydliga svenska stämplar. Längd 18 cm. Vikt 6 gram

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK