Design Möbler
1322954

Alf Svensson, fåtöljer, ett par, Ljungs Industier, Malmö, 1960-tal.

Alf svensson, fåtöljer, ett par, ljungs industier, malmö, 1960-tal.

Ek. Stoppad rygg och sits med grön tygklädsel. Sitthöjd 38, höjd 78 cm.

Armlän med spricka. Slitage. Smärre fläckar. Torkad stoppning.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK