Belysning Taklampor
1323137

Taklampa empire-stil 1900-talets mitt

Taklampa empire-stil 1900-talets mitt.

För sex ljuspunkter, stomme av metall, diameter 59 cm, höjd ca 74 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)