1323302

Kandelabrar ett par omkring 1900

Kandelabrar ett par omkring 1900.

För fyra ljus vardera, metall och sten, höjd ca 62 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
2 000
199
242
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
1 jun 12:04
2 000 SEK
1 jun 12:03
1 800 SEK
30 maj 15:14
1 000 SEK
28 maj 21:42
800 SEK