Konst Modern svensk konst
1323382

Anna Berg

(Sverige, 1875-1950)
Anna berg, olja på pannå, signerad.

Anna Berg, olja på pannå, signerad.

"Blommor". 24 x 33 cm.

Mindre fläckar.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
5 000 SEK