Möbler Speglar
1323409

Spegel, 1800-talets början.

Spegel, 1800-talets början.
Spegel, 1800-talets början.
Spegel, 1800-talets början.
Spegel, 1800-talets början.
Spegel, 1800-talets början.
Spegel, 1800-talets början.
Spegel, 1800-talets början.

Förgylld och bronserad spegel. Fasettslipat glas. Pastellagedekor av sfinxer, knippen och växtornament. Bredd 71, höjd 140 cm.

Renoverad. Skador.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
6 000 SEK