18K guld, manuell, safirglas, totalvikt ca 33 g, ca 1990.
Boettnr. 900.
Repor. Slitage (bucklor). Skadat glas. Lagad ögla. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.