Fem st stapelbara hyllelement i betsad och lackerad ek med glasluckor och metallbeslag. Totalhöjd 189 cm, bredd 87 cm, djup 27-32 cm. Medföljer en extra nedre och övre sockel.
Repor. Krackelyr. Torrsprickor. En metallskena aningen böjd.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.