Konst Skulptur
1323990

Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal. skulptur. marmor.

Okänd konstnär 1800/1900-tal. Skulptur. Marmor.

Kvinna med vattenkärl. Skulptur. Marmor. Höjd 61 cm.

Lagningar. Sprickor. Ytsmuts. Fläckar. Skrapmärken.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver och skulptur
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
12 000 SEK