1324125

Nikolai Lehto

(Finland, 1905-1994)
Nikolai lehto, olja på duk, signerad och daterad -63.

Nikolai Lehto, olja på duk, signerad och daterad -63.

Åbo observatoriebacken, 84 x 64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR