Design Konstglas
1324192

Bengt Edenfalk

(Sverige, 1924-2016)
Bengt edenfalk, vas signerad  och daterad 90.

Bengt Edenfalk, vas signerad och daterad 90

Signerad B Edenfalk Unikat 90-0057 AR/A, höjd 33 cm

Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK