Design Konstglas
1324194

Ingeborg Lundin

(Sverige, 1921-1992)
Ingeborg lundin, skål graal signerad och daterad 66.

Ingeborg Lundin, skål graal signerad och daterad 66

Signerad Orrefors Graal Nr 256-66 Ingeborg Lundin, diameter 21, höjd 14,5 cm

Bruksslitage. Repor. Smutsig.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK