Design Övrigt
1324236

Hårgarnsmatta, 1930-tal. Ca 210x164 cm.

Hårgarnsmatta, 1930-tal. ca 210x164 cm.

Geomatriska motiv.

Åldersrelaterat slitage. Flertalet större fläckar. Skadade fransar. Vikveck.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - M2
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
180
1 832
214
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (7 bud)
31 jul 18:54
180 EUR
31 jul 18:53
150 EUR
30 jul 22:17
120 EUR
29 jul 20:46
80 EUR
28 jul 14:56
75 EUR