1324320

Matta rölakan, ca 178 x 107 cm

Matta rölakan, ca 178 x 107 cm.

Sverige, 1950-1960-tal.

Slitage. Lagningar.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Utropspris
2 500 SEK