Design Möbler
1324567

Hellevi Ojanen, Fåtöljer, ett par, modell A508, Artek 1900-talets slut.

Hellevi ojanen, fåtöljer, ett par, modell a508, artek 1900-talets slut.

Textilklädsel. Bredd 80 cm. Sitthöjd 45 cm. Total höjd 90 cm.

Bruksslitage. Delvis solblekta.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
400 EUR