1324618

Eero Nelimarkka

(Finland, 1891-1977)
Eero nelimarkka, olja på duk, signerad.

Eero Nelimarkka, olja på duk, signerad.

Vinterlandskap. 45 x 98,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vågigt papper eller duk.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
800 EUR