Design Möbler
1324669

Hallmöbel, "Ruben", Nybrofabriken AB, spegel och byrå, 1970-tal.

Hallmöbel, "ruben", nybrofabriken ab, spegel och byrå, 1970-tal.

Spegel i fur 82x132 cm, byrå 140x40 cm, höjd 40 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK