1324685

Alpo Jaakola

(Finland, 1929-1997)
Alpo jaakola, olja på fiberplatta, signerad och daterad -83.

Alpo Jaakola, olja på fiberplatta, signerad och daterad -83.

Ansikte. 36 x 29,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
500 EUR