Design Övrigt
1324787

Vägglampor, ett par, Öja belysning, modell 30345, 1970-tal.

Vägglampor, ett par, öja belysning, modell 30345, 1970-tal.

Gulmetall, höjd ca 30 cm, djup ca 30 cm. Märkta.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK