Konst Modern svensk konst
1325089

Gustaf Börtner

(Sverige, 1905-1985)
Gustaf börtner, olja på pannå,  signerad, daterad 1948.

Gustaf Börtner, olja på pannå, signerad, daterad 1948.

Landskap. 50 x 60 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK