Bestående av:¨ Mattallrik, 1/1084. Förrättstallrik, 1/1085. 10 assietter 1/1086. Djup tallrik, 1/1079. 4 djupa tallrikar, 1/1170.
Smärre slitage. Nagg på en assiett.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10