Konst Klassisk svensk konst
1325325

Lindorm Liljefors

(Sverige, 1909-1985)
Lindorm liljefors, olja på pannå, signerad.

Lindorm Liljefors, olja på pannå, signerad.

Flygande änder. 41 x 56 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre ytslitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK