Design Möbler
1325353

Börje Johansson, stolar, 4 st "Vinga" Johanson Design, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Börje johansson, stolar, 4 st "vinga" johanson design, markaryd, 1900-talets andra hälft.

Snurrbara. Underrede i metall. Klädda. klädsel i konstskinn. Rygghöjd ca 74 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK