Design Övrigt
1325424

Art Déco

Marcel bever, bordslampa, porslin, paris, art déco.

Marcel Bever, bordslampa, porslin, Paris, Art Déco.

Signerad M BÉVER PARIS MADE IN FRANCE. Dansare med tamburin, i rosa klänning och sjal med rosor. Sockel i trä. Höjd 28,5 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad, men fungerar enligt uppgift.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK