1325491

Vas, porslin, rokokostil, 1900-tal

Vas, porslin,  rokokostil, 1900-tal.

Dekor med herre och blombeströdd urna. Höjd ca 51 cm

Lagad Slitage. Skada.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18
Fraktas ej
1 500
148
174
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
15 sep 22:41
1 500 SEK
12 sep 10:47
500 SEK
10 sep 10:14
300 SEK