1325491

Vas, porslin, rokokostil, 1900-tal

Vas, porslin,  rokokostil, 1900-tal.

Dekor med herre och blombeströdd urna. Höjd ca 51 cm

Lagad Slitage. Skada.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18
Fraktas ej
Utropspris
2 500 SEK