Smycken Broscher
1325534

Broschnål med syntetisk blå sten och rosenstenar

Broschnål med syntetisk blå sten och rosenstenar.

18K guld. Stämplad HS, Stockholm. Längd 5 cm. Vikt 3,6 gram.

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK