Design Möbler
1325667

Fåtöljer, ett par, tillverkare Oripuu, 1900-talets slut.

Fåtöljer, ett par, tillverkare oripuu, 1900-talets slut.

Stomme i betsad furu. Läderklädsel. Bredd 81 cm. Sitthöjd 40 cm. Total höjd 90 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H27
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
6 dagar 23 timmar
160
1 607
195
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 170 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
14 jun 10:32
160 EUR
13 jun 19:50
150 EUR