Konst Fotografi
1325675

Cooper & Gorfer

(USA, Sarah Cooper (USA, född 1974) and Nina Gorfer (Österrike, född 1979).)
Cooper & gorfer, archival pigment print, signerad och numrerad 216/375 a tergo.

Cooper & Gorfer, archival pigment print, signerad och numrerad 216/375 a tergo.

"Rut and the Cow". I. 48 x 61.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK