Konst Fotografi
1325747

William Wegman

(USA, Född 1943)
William wegman, fotografi, signerad och daterad 2009.

William Wegman, fotografi, signerad och daterad 2009.

"Friends". Enligt uppgift signerat och numrerat a tergo, upplaga 1500 ex. 71 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK