Design Övrigt
1325845

Svend Aage Holm-Sörensen, vägglampetter ett par, för Holm Sörensen & Co Danmark 1960-tal.

Svend aage holm-sörensen, vägglampetter ett par, för holm sörensen & co danmark 1960-tal.

Gjutet glas, fäste av metall, 20x10x39 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Lagning.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V3
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 19 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)