Silver Övrigt
1325856

Gustaf möllenberg, skål, silver, nyrokoko, Stockholm, 1849.

Gustaf möllenberg, skål, silver, nyrokoko, stockholm, 1849.

Uppsatsskål på fot. Baluseterformat ben. Höjd 18 cm. Vikt 360 g.

Slitage. Lite av förgyllningen finns kvar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK