Möbler Fåtöljer & Soffor
1325953

Dagbädd, 1980-90-tal.

Dagbädd, 1980-90-tal.
Dagbädd, 1980-90-tal.
Dagbädd, 1980-90-tal.
Dagbädd, 1980-90-tal.
Dagbädd, 1980-90-tal.

Underrede borstad aluminium, stomme i fanerat trä/spånskiva, klädsel troligen skinn.

Fanerskador. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 3 timmar
1 500
147
175
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
20 jun 23:03
1 500 SEK
18 jun 10:15
1 000 SEK
17 jun 14:37
300 SEK