Smycken Armband
1326108

Armband guld med åttkantslipade diamanter

Armband guld med åttkantslipade diamanter.

Låghaltigt guld. Stämplad JAFA. Diamanter totalt ca 3,70 ct. Längd ca 20 cm. Vikt 19 gram

Bruksslitage. Diamanter med inneslutningar

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
12 000 SEK