Belysning Vägglampor
1326154

Johan F Hellström, ljusplåtar, ett par, mässing, barockstil, Nyköping 1911.

Johan f hellström, ljusplåtar, ett par, mässing, barockstil, nyköping 1911.

Krönen märkta JOH.F.HELLSTRÖM, NYKÖPING 1911.
För ett ljus vardera, höjd 70 cm, bredd 34, djup 19 cm.

Smärre bucklor och slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK