Design Möbler
1326182

Boris Berlin/Poul Christiansen, bord med två stolar, "Non", Komplot design, Källemo.

Boris berlin/poul christiansen, bord med två stolar, "non", komplot design, källemo.

Rött bord och två stapelbara stolar av gummiklädd stålkärna. Bord märkt på ben "NON" DESIGNED BY KOMPLOT 2001 FOR "KÄLLEMO AB" VÄRNAMO, SWEDEN. Stolarna märkta undertill BONNIERS KONSTHALL. Bord 68 x 68, höjd 74 cm. Stolar sitthöjd 44,5 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK